Serwis

Zakup i instalacja klimatyzacji to zaledwie pierwszy krok, aby na długo cieszyć się przyjemnym chłodem w pomieszczeniu. Aby sprzęt poprawnie pracował musi być regularnie czyszczony i serwisowany. Jest to również niezbędne, by urządzenie było objęte gwarancją producenta. Z nami nie będzie to dla Ciebie żadnym wyzwaniem – nie tylko wyczyścimy urządzenie, ale również rozwiążemy wszelkie niedociągnięcia i usterki, zanim przekształcą się w większy problem. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń takich marek jak Daikin, Gree, LG oraz Mitsubishi

Serwis klimatyzacji Warszawa – częstotliwość

Większość specjalistów i producentów klimatyzatorów jest zgodna – urządzenia te powinny być serwisowane przynajmniej dwa razy w roku. W naszych warunkach oznacza to najczęściej serwisowanie wczesną wiosną i jesienią, czyli odpowiednio przed i po zakończeniu sezonu letniego. Oczywiście urządzenia wykorzystywane w miejscach o większym zanieczyszczeniu powietrza albo tam, gdzie gromadzą się zapachy (np. sklepy mięsne, rybne, restauracje) lepiej serwisować i czyścić częściej. Wykonanym pracom powinno towarzyszyć wydanie pisemnego potwierdzenia, które później może być wymagane przy ewentualnej naprawie gwarancyjnej. Nasz serwis zawsze dba o to, by wykonać wszystkie czynności serwisowe zgodnie z instrukcjami producentów oraz wystawiać stosowne zaświadczenia, jak również poinformuje Cię o wymaganych interwałach.

Profesjonalny serwis klimatyzacji Warszawa – co obejmuje?

Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji

Jednym z głównych celów przyświecających serwisantom, jest dokładne wyczyszczenie całego klimatyzatora, a w szczególności filtrów, przewodów i parownika, a więc miejsc, przez które przechodzi powietrze i które narażone są na pojawienie się pleśni i grzybów.

Naprawa Klimatyzacji Warszawa

Zwracają również oni uwagę na wszelkie nieprawidłowości w pracy urządzenia, których szybkie usunięcie pozwala zapobiec poważniejszym awariom. Dzięki regularnemu serwisowaniu zyskujesz pewność, że powietrze, którym oddychasz będzie nie tylko chłodne, ale również wolne od niebezpiecznych zanieczyszczeń. A decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, że usługa ta za każdym razem będzie wykonana poprawnie.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa