Pompy ciepła

Pompy ciepła Warszawa Centrum, Białołęka

Poszukiwanie sposobów na obniżenie wydatków na ogrzewanie mieszkania to już nie jedna z opcji, ale konieczność dla coraz większej liczby Polaków. Szybujące ceny „tradycyjnych” nośników energii, jak węgla, gazu czy prądu, a także coraz bardziej restrykcyjne normy dotyczące czystości powietrza sprawiają, że coraz więcej z nas poszukuje sposobu na tanie ogrzewanie mieszkania i zapewnienie sobie ciepłej wody użytkowej. Jednym z czołowych (i ekologicznych) rozwiązań w tym zakresie jest bez wątpienia pompa ciepła. U nas nie tylko kupisz jeden z oferowanych modeli, ale również skorzystasz z kompleksowej pomocy – począwszy od obliczenia jej mocy i zaprojektowania układu, aż po instalację i serwisowanie samej pompy.

Pompy ciepła Białołęka – wygodne i tanie ogrzewanie

Bez wątpienia instalacja pompy ciepła w domu wiąże się ze sporą inwestycją w samo urządzenie oraz jego montaż. Jest to jednak bardzo sensowna lokata kapitału – koszt takiego zestawu potrafi zwrócić się już po kilku latach, a coraz wyższe ceny węgla, gazu i prądu tylko zwiększają atrakcyjność takiej instalacji. Mocne i nowoczesne pompy pozwalają na zapewnienie nie tylko wystarczającej ilości ciepłej wody użytkowej, ale również ogrzanie całego systemu centralnego ogrzewania, zapewniając przez całą zimę ciepło Tobie i Twoim domownikom. Pompy ciepła mogą być powietrzne lub gruntowe – te pierwsze są zdecydowanie tańsze, ale te drugie gwarantują stabilniejszą pracę i praktycznie stałą wydajność, niezależnie od temperatury za oknem. Niezależnie od tego, na które rozwiązanie postawisz, możesz mieć pewność, że Twoje ogrzewanie będzie bardzo wydajne i wygodne – od ciepła w domu dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć pilotem sterującym urządzeniem. To zdecydowanie łatwiejsze od palenia węglem czy drewnem i o wiele bardziej przyjazne środowisku!

Pompy ciepła Centrum – skorzystaj z naszych usług

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści wynikających z wykorzystania pomp ciepła? Obliczyć ile dokładnie możesz oszczędzić? Zaprojektować układ dla swojego domu? A może kupić wysokiej jakości urządzenie i skorzystać z profesjonalnego montażu i serwisu? W każdym z przypadków zachęcamy Cię do kontaktu z nami – gwarantujemy profesjonalną obsługę i kompleksową pomoc!

Zobacz również naszą ofertę na wentylację oraz rekuperację!