Serwis klimatyzacji Żoliborz

Serwis klimatyzacji Żoliborz

Zdecydowałeś się na montaż klimatyzacji w swoim mieszkaniu lub biurze? To świetnie! Z pewnością osobiście przekonałeś się, ile korzyści niesie za sobą to urządzenie. Chociaż sprzęty te stają się coraz popularniejsze w naszym kraju i pojawiają się już nie tylko w sklepach czy biurowcach, ale też domach prywatnych, to jednak w dalszym ciągu, nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważny jest ich regularny przegląd. Jako doświadczona firma zajmująca się montażem i serwisowaniem klimatyzacji, możemy przyznać, że okresowe przeglądy są wręcz niezbędne, aby cieszyć się bezawaryjnym użytkowaniem sprzętu oraz dobrym samopoczuciem.

Serwis klimatyzacji Żoliborz – dlaczego jest ważny?

Podczas codziennej eksploatacji układ klimatyzacji ulega zabrudzeniom – szczególnie, że ze względu na budowę i system funkcjonowania tego urządzenia, cały czas panuje w nim wilgotne środowisko, sprzyjające rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Najważniejszą korzyścią z regularnego serwisowania klimatyzacji jest więc lepsze samopoczucie – czyszczenie filtrów, sprawiaj, że oddychamy czystym powietrzem. Zaniechania w tej kwestii mogą prowadzić do wielu dolegliwości, takich jak bóle głowy, częste zachorowania czy problemy skórne. Jednak regularny przegląd tego typu urządzeń jest też ważny z innych względu – na przykład ekonomicznych. Serwisowanie klimatyzacji wydłuża okres jej wydajności oraz zapobiega poważniejszym awariom.

Serwis klimatyzacja Żoliborz – zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem klimatyzacji, zachęcamy Cię abyś pamiętał o jej serwisowaniu przynajmniej dwa razy w roku – po oraz przed sezonem. Chętnie Ci w tym pomożemy! Tak naprawdę to prosty i nieskomplikowany proces, który zajmuje naszym pracownikom zaledwie kilka chwil. Obejmuje przede wszystkim wyczyszczenie filtrów, na których gromadzą się zanieczyszczenia z powietrza. W tym celu wykorzystujemy specjalne preparaty dezynfekujące i grzybobójcze. Aby zapewnić bezawaryjne i wydajne działanie klimatyzacji, sprawdzamy także szczelność układu chłodniczego, a w razie potrzeby uzupełniamy czynnik. Dokonujemy dokładnego czyszczenie zarówno jednostki wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W przypadku jakichkolwiek nieszczelności, od razu je naprawiamy, aby urządzenie nie uległo poważniejszej awarii.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Żoliborz