Serwis klimatyzacji Wola

Serwis klimatyzacji Wola

Twoje miejsce pracy lub dom wyposażone jest w klimatyzacje? Podczas upalnych dni, z pewnością dostrzegasz zalety, jakie niesie to urządzenie. Chociaż większość z nas decyduje się na jej montaż, aby zwiększyć komfort oraz poprawić swoje samopoczucie, nie każdy zdaje sobie sprawę, że klimatyzacja, która nie jest poddawana regularnym przeglądom, może przynosić więcej szkód niż pożytku. Jako doświadczona firma zajmująca się montażem i serwisowaniem tego rodzaju sprzętów, polecamy wykonywać ten proces 1 -2 razy do roku – najlepiej przed rozpoczęciem się sezonu chłodzenia i tuż po nim.

Serwis klimatyzacji Wola – dlaczego wykonywać go regularnie?

Klimatyzacja to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenie, jednak jej konstrukcja i sposób pracy sprawiają, że we wnętrzu cały czas panuje wilgotny klimat. A jak wiadomo sprzyja on rozwojowi grzybów oraz bakterii. Jeżeli pozostawimy to urządzenie samemu sobie, najprawdopodobniej dojdzie do zapchania się filtrów, w efekcie będziemy oddychać tym, co powinno na nich zostać. Nic dziwnego, że w przypadku niektórych osób używanie klimatyzacji wiąże się z bólami głowy lub częstszymi chorobami – prawdopodobnie dopuścili oni do rozwoju różnego rodzaju drobnoustrojów. Jeżeli Twoja klimatyzacja regularnie zostaje poddana przeglądowi, a nie tylko wtedy, gdy przestaje działać, takie zdarzenie nie może mieć miejsca. Jak widać, posiadanie klimatyzacji to przyjemność, jednak wiąże się z pewną odpowiedzialnością – urządzenie powinno być raz na jakiś czas czyszczone.

Serwis klimatyzacji Wola – poznaj naszą ofertę

Regularne serwisowanie klimatyzacji nie tylko przyczynia się do lepszego zdrowia, ponieważ oddychamy czystym powietrzem, ale też przedłuża jej wydajność i bezawaryjne użytkowanie. W efekcie prowadzi to do oszczędności. Jeżeli minęło kilka miesięcy od ostatniego przeglądu Twojej klimatyzacji, z chęcią możemy go zorganizować. Do naszej pracy podchodzimy staranie i sumienie – czyścimy i wymieniamy filtry oraz używamy specjalnych środków dezynfekujących, aby pozbyć się potencjalnych bakterii i grzybów. Kontrolujemy zarówno urządzenie wewnętrzne, jak i zewnętrze. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości od ręki je naprawiamy, aby nie dopuścić do poważniejszych awarii.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Wola