Serwis klimatyzacji Włochy

Serwis klimatyzacji Włochy

Klimatyzacja jest wspaniałym wynalazkiem dzisiejszych czasów, który zapewnia przyjemny chłód podczas upałów, zwiększając komfort życia domowników czy pracowników. Mimo popularności i dostępności tego typu urządzeń w naszym kraju, w dalszym ciągu pokutuje na ich temat mnóstwo mitów – niektórzy obawiają się, że klimatyzacja ma negatywny wpływ na zdrowie lub jej użytkowanie jest bardzo kosztowne. Jednak najczęściej problemy te wynikają z zaniedbań ich użytkowników, a w szczególności z braku regularnych przeglądów.

Serwis klimatyzacji Włochy – dlaczego jest ważne?

Każdy, kto uważa, że po zamontowaniu klimatyzacji można ją pozostawić samą sobie, jest w dużym błędzie. Chociaż to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, podobnie jak inne sprzęty, wymaga regularnego serwisowania. Jeżeli raz na jakiś czas fachowiec nie dokona jej konserwacji, może tracić część swoich właściwości i między innymi pobierać więcej prądu lub nie funkcjonować tak wydajnie jak na początku. Zaniedbania w tej kwestii mogą nawet doprowadzić do poważnego uszkodzenia urządzenia, co z pewnością pociągnęłoby za sobą niemałe wydatki. Jednak co najgorsze, może to mieć negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników. Jeżeli filtry w klimatyzacji nie są regularnie czyszczone lub wymieniane, mogą zostać zapchane, w efekcie wszelkie zanieczyszczenia będą dostawać się do powietrza, którym oddychamy. Sytuacje komplikuje wilgoć, która jest cały czas obecna w urządzeniu, ponieważ sprzyja rozwojowi grzybów i bakterii.

Serwis klimatyzacji Włochy – zaufaj specjalistom

Nie ulega wątpliwości, że o klimatyzację należy prawidłowo dbać. Jako firma zajmująca się serwisowaniem tego typu urządzeń, zalecamy wykonać przegląd urządzenia dwa razy w rok – przed oraz po sezonie intensywnego użytkowania. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny, że praca ta zostanie wykonana sumiennie i starannie. Zajmujemy się wyczyszczeniem zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego urządzeniem. Do dezynfekcji miejsc narażonych na rozwój grzybów i bakterii używamy specjalnych środków bakterio- i grzybobójczych. Jeżeli podczas przeglądu zauważmy jakiekolwiek nieprawidłowości, od razu zajmujemy się ich naprawą, aby nie dopuścić do poważniejszych awarii.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Włochy