Serwis klimatyzacji Ursynów

Serwis klimatyzacji Ursynów

Okresowe serwisowanie klimatyzatora jest niezwykle ważne, aby cieszyć się czystym powietrzem we wnętrzu oraz wydajnym i sprawnym urządzeniem. Czynność tę należy wykonywać regularnie – najlepiej dwa razy w ciągu roku, najlepiej w sezonie jesiennym i wiosennym. Jeżeli szukasz sprawdzonej i godnej zaufania firmy, która zajmie się przeglądem Twojej klimatyzacji, to zapraszamy Cię do skorzystania w naszych usług.

Serwis klimatyzacji Ursynów – co warto o nim wiedzieć?

Dlaczego regularne serwisowanie klimatyzacji jest takie ważne? Warto zdawać sobie sprawę, że w żadnym pomieszczeniu powietrze nie jest zupełnie pozbawione zanieczyszczeń – nawet, jeżeli regularnie je odkurzamy i sprzątamy. W trakcie działania tego urządzenia kurz oraz inne cząsteczki osiadają w znajdujących się w jego wnętrzu filtrach – jeżeli nie są one regularnie czyszczone, klimatyzacja zamiast poprawiać jakość powietrza, przyczynia się do jego pogorszenia. Dlatego podstawą regularnych przeglądów tego sprzętu jest czyszczenie filtrów lub ich wymiana. Nasza firma w tym celu używa między innymi specjalistycznych preparatów dezynfekujących i grzybobójczych.

Serwis klimatyzacji Ursynów – co obejmuje?

Na profesjonalny serwis klimatyzacji, składa się jednak nie tylko czyszczenie filtrów. Obejmuje on wiele innych czynności, które zapewniają wydajność systemów klimatyzacyjnych oraz bezawaryjność sprzętu. Gdy odwiedzamy klientów, zazwyczaj sprawdzamy funkcje urządzenia zewnętrznego oraz wewnętrznego, między innymi szczelność układu chłodniczego, odprowadzania skroplin czy stan parownika. W razie potrzeby ewentualnie uzupełniamy czynnikiem układ chłodniczy. Zajmujemy się odgrzybianiem i dezynfekcją miejsc najbardziej narażonych na rozwój bakterii i grzybów. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a prace wykonujemy starannie i sumienie – dobrze wiemy o tym, że dobrze zrobiony przegląd to gwarancja sprawnego i bezawaryjnego użytkowania klimatyzacji.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Ursynów