Serwis klimatyzacji Targówek

Serwis klimatyzacji Targówek

W Twoim domu, mieszkaniu czy biurze znajduje się klimatyzacja? Z pewnością dostrzegasz zalety tego urządzenia, gdy podczas upalnych dni, możesz cieszyć się przyjemnych chłodem. Aby jednak sprzęt ten mógł dystrybuować czyste i rześkie powietrze, należy dbać o jego regularne przeglądy. Tylko wtedy mamy gwarancję, że używanie klimatyzacji nie wpłynie negatywnie na nasze zdrowie. Co więcej, odpowiednia konserwacja przedłuża jej wydajność oraz bezawaryjne użytkowanie.

Serwis klimatyzacji Targówek – co powinieneś o nim wiedzieć?

Dlaczego w ogóle, warto dbać o regularny przegląd swojej klimatyzacji? Warto pamiętać, że jakość powietrza, która nas otacza, bywa różna – nierzadko znajduje się w nim mnóstwo zanieczyszczeń i drobnoustrojów, wirusów czy smog. Filtry znajdujące się w klimatyzacji mają za zadanie wychwytywać te zanieczyszczenia, dzięki czemu powietrze staje się zdrowe i czyste. Jednak po pewnym czasie użytkowania mogą zostać zapełnione, ignorowanie takiego stanu może nawet doprowadzić do tego, że będziemy oddychać znajdującymi się na nich zanieczyszczeniami, co negatywnie wpływie na nasze zdrowie i samopoczucie. Aby więc klimatyzacja działała poprawnie, musi być utrzymana w nienagannym stanie – a właśnie w tym pomagają regularne przeglądy.

Serwis klimatyzacji Targówek – skorzystaj z naszych usług

Serwis klimatyzacji to nasza specjalność – działamy w tej branży już wiele lat, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalne usługi. Z chęcią wykonamy przegląd także Twojego sprzętu. Obejmuje on starannie skontrolowanie zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego urządzenia. Dużą uwagę przykładamy do starannego wyczyszczenia filtrów – używamy w tym celu specjalistycznych preparatów grzybobójczych i dezynfekujących. Ponadto sprawdzamy szczelność i stan układu chłodniczego, elementów elektrycznych czy układu odprowadzenia skroplin. W przypadku znalezienie jakiejkolwiek nieszczelności od razu zajmujemy się jej naprawą, co pozwala uniknąć poważniejszej awarii. W ramach przeglądu możemy też uzupełnić czynnik, jeżeli jest taka potrzeba.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Targówek