Serwis klimatyzacji Rembertów

Serwis klimatyzacji Rembertów

Klimatyzacja to skuteczny sposób na upały oraz zdrowe powietrze w domu. Aby jednak cieszyć się z korzyści, które za sobą niesie, należy dbać o jej regularne serwisowanie. Jest ono niezbędne, aby urządzenie działało wydajnie i bezawaryjnie oraz przyczyniało się do dobrego zdrowia i samopoczucia jego użytkowników. Nasza firma zajmuje się kompleksowym serwisowaniem tego typu urządzeń, chętnie więc przeprowadzimy okresową kontrolę Twojej klimatyzacji!

Serwis klimatyzacji Rembertów – dlaczego jest ważne?

Klimatyzacja to doskonałe rozwiązanie nie tylko, aby cieszyć się we wnętrzu optymalną temperaturą, ale też dla alergików i osób cierpiących na problemy płucne. Urządzenie to wyposażone jest w filtr, który wyłapuje szkodliwe cząsteczki i zanieczyszczenia, dzięki czemu powietrza pozbawione jest kurzu pyłów i alergenów. Aby jednak działało zgodnie z oczekiwaniami, niezbędne jest regularne czyszczenie filtrów – jeżeli zostaną zatkane po dłuższym czasie intensywnego użytkowania, to możemy zacząć oddychać zanieczyszczeniami, które się na nich znajdują, co z pewnością ma bardzo negatywny wpływ na samopoczucie i zdrowie. Właśnie dlatego wymiana lub dezynfekcja filtrów to podstawowy element okresowych przeglądów.

Serwis klimatyzacji Rembertów – postaw na sprawdzoną firmę

Zaniedbywanie regularnego serwisu klimatyzacji nie tylko może odbić się negatywnie na zdrowiu, ale też prędzej czy później doprowadzi do spadku jakości chłodzenia, a nawet do awarii. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem uważamy, że konieczne jest wykonywanie przeglądu przynajmniej dwa razy w roku – najlepiej na jesień i wiosnę. W trakcie przeglądu wykonujemy szereg czynności – między innymi ważne jest odgrzybianie i oczyszczanie elementów, które są wyjątkowo podatne na rozwój grzybów i bakterii – takie jak filtry, skraplacz czy parownik. Ponadto sprawdzamy ciśnienie w układzie chłodzenia, a w razie potrzeb uzupełniamy czynnik. Dokonujemy starannej kontroli zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego urządzenia.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Rembertów