Serwis klimatyzacji Ochota

Klimatyzacja Ochota

Czyszczenie i przegląd klimatyzacji to bardzo ważne czynności, o których należy pamiętać, aby cieszyć się niezawodnym i wydajnym urządzeniem. Zwłaszcza w okresie wzmożonej eksploatacji staje się ono siedliskiem szkodliwych bakterii i drobnoustrojów, które mogą nawet powodować problemy ze zdrowiem oraz gorsze samopoczucie. Jeżeli szukasz doświadczonej firmy, która zajmie się kompleksowym przeglądem Twojej klimatyzacji, to z pewnością przypadną Ci do gustu nasze usługi.

Dlaczego serwis klimatyzacji jest tak ważny?

Regularne czyszczenie filtrów lub ich wymiana to podstawowa czynność, która wchodzi w zakres okresowych przeglądów. Jest to niezwykle ważne, ponieważ przez urządzenie przepływa powietrze, które następnie zostaje filtrowane. Nawet jeżeli dbamy o nienaganną czystość w pomieszczeniu, to będzie ono pełne kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń. Podczas pracy klimatyzacji drobnoustroje osiadają na filtrze, gwarantując nam świeże i rześkie powietrze. Jeżeli natomiast zaniedbamy ten proces, możemy zacząć oddychać zanieczyszczonym powietrzem, co z pewnością odbije się negatywnie na zdrowiu. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana, że w klimatyzatorze nieustannie gromadzi się wilgoć, która jest skutkiem chłodzenia, a jak wiadomo, sprzyja ona rozwojowi pleśni i bakterii. Jak widać, regularne przeglądy klimatyzacji to tak naprawdę inwestycja w dobre zdrowie.

Serwis klimatyzacji Ochota – sprawnie i profesjonalnie

Serwisowanie klimatyzacji jest także niezbędne, aby urządzenie funkcjonowało wydajnie i niezawodnie przez długi czas. Jako doświadczona firma podchodzimy do niego bardzo staranie. Kontrolujemy zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną jednostkę. Dużą uwagę przykłady do czyszczenia filtrów – używamy w tym celu specjalistycznych środków dezynfekujących oraz grzybobójczych, które dają Ci gwarancję, że urządzenie będzie utrzymane w nienagannym stanie. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości lub nieszczelności od razu zajmujemy się naprawą usterki, co zapobiega powstaniu poważnych awarii, które niosą za sobą duże koszty.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Ochota

klimatyzacja Ochota