Serwis klimatyzacji Nowy Dwór Mazowiecki

Serwis klimatyzacji Nowy Dwór Mazowiecki

Klimatyzacja zapewnia komfort termiczny w domu lub w biurze, który sprzyja wypoczynkowi oraz wydajnej i kreatywnej pracy. Bez niej wiele osób nie wyobraża sobie upalnego lata. Warto jednak pamiętać, że urządzenie to musi być poddawane regularnemu serwisowaniu, ponieważ staje się naturalnym podłożem do rozwoju wszelkiego rodzaju grzybów i drobnoustrojów. Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która się tym zajmie, to jesteś w najlepszym miejscu!

Serwis klimatyzacji Nowy Dwór Mazowiecki – inwestycja w zdrowie

Odpowiednia konserwacja klimatyzacji jest bardzo ważna z kilku względów – jednym z najważniejszych czynników jest zdrowie. Podczas przeglądu zwracamy dużą uwagę na staranną dezynfekcję jednostki wewnętrznej, w tym na znajdujące się w niej filtr, na których gromadzą się zanieczyszczenia. Używamy w tym celu specjalne środki pleśniobójcze i bakteriobójcze, które zabijają szkodliwe drobnoustroje i są bezpieczne dla ludzi. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz zastosowaniu specjalistycznych preparatów, możesz mieć pewność, że po naszej wizycie klimatyzacja nie będzie negatywnie wpływać na Twoje zdrowie i samopoczucie – wręcz przeciwnie, utrzymana w nienagannym stanie zapewni świeże, czyste i rześkie powietrze.

Kompleksowy serwis klimatyzacji Nowy Dwór Mazowiecki

Serwisowanie klimatyzacji jest ważne także z innego względu – ma ono bezpośredni wpływ na wydłużenie jej żywotności. Dzięki regularnym kontrolom pracuje całe lata bez poważniejszej awarii. Nierzadko podczas cyklicznych przeglądów można stosunkowo wcześnie zauważyć jakieś nieprawidłowości czy nieszczelności oraz od razu zająć się ich naprawą. W dodatku sprawiają one, że urządzenie na długo zachowuje swoje parametry techniczne, na przykład wydajność czy niski pobór energii. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy Ci polecić, aby zdecydował się na konserwację urządzenia przynajmniej dwa razy w roku – najlepiej w okresie jesiennym i wiosennym. Chętnie Ci z tym pomożemy! Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy oferować usługi najwyższej jakości.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki