Serwis klimatyzacji Marki

Klimatyzacja Marki

Jeśli masz w domu klimatyzator, to powinieneś wiedzieć, że to właśnie od jego regularnego serwisowania uzależniona jest długa i bezproblemowa praca tego urządzenia. Spadek wydajności, nieprzyjemne zapachy, nawracające awarie – wszystko to najczęściej jest efektem zaniedbań dotyczących konserwacji i czyszczenia klimatyzatorów. Najłatwiejszym sposobem na uniknięcie problemów jest po prostu skontaktowanie się z nami, a my zajmiemy się zarówno serwisem, jak i pilnowaniem jego interwałów.

Jak często wykonywać serwis klimatyzacji ?

Z przeglądami klimatyzacji nie warto czekać, aż zauważysz coś niepokojącego w jej pracy lub zaczniesz odczuwać nieprzyjemne zapachy towarzyszące jej wykorzystaniu. Zazwyczaj oznacza to bowiem, że na zwykły przegląd jest już nieco za późno i najprawdopodobniej trzeba będzie dokonać głębszej interwencji. By temu zaradzić, większość fachowców, jak i producentów, zaleca przeglądy nie rzadziej niż co pół roku. Dzięki takiemu podejściu można utrzymać urządzenie w należytej czystości przez cały okres jego funkcjonalności, a także na bieżąco dostrzegać nieprawidłowości w jego pracy, czy ubytki czynnika chłodniczego – zanim jeszcze dojdzie do poważniejszych uszkodzeń. Taki serwis to niewielki wydatek w porównaniu z ewentualną naprawą, której pozwala uniknąć.

Jak wygląda serwis klimatyzacji Marki?

Sam serwis przebiega dość szybko i obejmuje w pierwszej kolejności przejrzenie najważniejszych elementów klimatyzatora pod kątem prawidłowej pracy, a także kontrolę poziomu czynnika chłodniczego. To wystarczy, by w porę podjąć działania naprawcze i przywrócić urządzeniu pełną świetność. Ponadto zawsze dokonywane jest czyszczenie i dezynfekcja filtrów, parownika, skraplacza i ociekacza – czyli miejsc, gdzie łatwo dochodzi do rozwinięcia się pleśni i grzybów. Po takim zabiegu możesz spokojnie przez kolejne pół roku korzystać z przyjemnego chłodu – bez obaw o nieprzyjemne zapachy czy potencjalną awarię. Jeśli chcesz mieć pewność, że usługa będzie wykonana poprawnie i profesjonalnie, to skontaktuj się z nami. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością Ci pomoże!

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Marki