Serwis klimatyzacji Centrum

Serwis klimatyzacji Centrum

Zapewne spotkałeś się z opinią, że używanie klimatyzatora jest niekorzystne dla zdrowia. W większości przypadków przypisywane im działanie jest nie tyle efektem działania samego urządzenia, co zaniedbaniami w zakresie serwisowania i wymiany (czyszczenia) filtrów. Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się stabilną temperaturą w domu czy w biurze, a przy tym nie narażać się na dodatkowe problemy ze zdrowiem, skorzystaj z naszych usług, a zyskasz pewność, że urządzenie zawsze będzie czyste i sprawne.

Serwis klimatyzacji Centrum – jak często?

Tylko regularnie serwisowana klimatyzacja może działać poprawnie – nie brakuje użytkowników przez dekady cieszących się poprawnym funkcjonowaniem swoich urządzeń. Szczególnie intensywnie korzystamy z przyjemnego chłodu w okresie wiosenno-letnim, dlatego właśnie najczęściej zalecane jest wykonanie pełnego serwisu przed latem oraz po sezonie chłodniczym. Podobne zresztą są zalecenia producentów – klimatyzatory powinny być serwisowane nie rzadziej niż co 6 miesięcy. Takie interwały nie tylko zapewniają bezproblemową pracę, ale również w większości przypadków są niezbędne, by móc skorzystać z ochrony gwarancyjnej.

Co obejmuje serwis klimatyzacji Centrum?

Głównym punktem czynności serwisowych jest dokładne wyczyszczenie i zdezynfekowanie filtrów, a także parownika, skraplacza i przewodów, przez które przechodzi powietrze. Dzięki temu korzystając z klimatyzacji, można cieszyć się świeżym i chłodnym powietrzem, bez ryzykowania swojego zdrowia czy narażania się na przykre zapachy. Ponadto, nasi serwisanci dokładnie przyglądają się wszystkim najważniejszym elementom urządzenia i sprawdzają poziom czynnika chłodniczego, co pozwala na wykrycie i usunięcie pomniejszych usterek, zanim jeszcze przekształcą się w większy problem. Wszystkie działania serwisowe zawsze wykonujemy w sposób zgodny z zaleceniami producenta danego modelu, co potwierdzone jest odpowiednim protokołem. Jeśli więc chcesz przez długi czas cieszyć się przyjemnym chłodem z klimatyzatora, to jego regularne serwisowanie będzie podstawą prawidłowego użytkowania.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów
Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Centrum