Serwis klimatyzacji Białołęka

Serwis klimatyzacji Białołęka

By móc długo i bezproblemowo cieszyć się z wydajnie pracującej klimatyzacji, niezbędne jest jej regularne serwisowanie. Pozwoli ono zadbać nie tylko o urządzenie pod kątem mechanicznym, ale również uniemożliwić zagnieżdżenie się na powierzchni przewodów powietrznych i filtrów pleśni oraz grzybów. W naszej ofercie znajdziesz kompleksową obsługę serwisową klimatyzatorów. Na czym polega i jak często warto z niej skorzystać?

Serwis klimatyzacji Białołęka – jak często?

Jak często powinno się przeglądać klimatyzator? W dużej mierze zależne jest to od jego zastosowania oraz miejsca, w którym będzie wykorzystany. Np. w sklepach mięsnych, rybnych, restauracjach czy w innych obiektach, gdzie panują intensywne aromaty, wskazane jest bardzo częste przeglądanie elementów urządzenia, a szczególnie odkażanie i czyszczenie filtrów, parowników i przewodów prowadzących powietrze. Natomiast w przypadku standardowych zastosowań – jak np. w domu czy w biurze, zalecane jest serwisowanie klimatyzatorów co najmniej dwa razy w roku. Może to być na przykład przed rozpoczęciem letniego sezonu użytkowego i przed nadejściem zimy, podczas której najczęściej nie korzystamy równie intensywnie z klimatyzatorów. Dlatego zarówno producenci w warunkach gwarancji, jak i większość doświadczonych serwisantów zaleca przeglądy klimatyzacji na wiosnę i jesienią, jako minimalne interwały.

Co wchodzi w zakres serwisu klimatyzacji Bemowo?

Na nasze zdrowie ogromny wpływ ma jakość powietrza, którym oddychamy. Dlatego jednym z najważniejszych elementów wszystkich zabiegów serwisowych powinno być dokładne oczyszczenie filtrów, parownika i przewodów powietrznych – słowem wszystkich miejsc, w których może dojść do namnażania się grzybów i pleśni i przez które przepływa powietrze. Ponadto podczas serwisowania dokładnie analizowane są najważniejsze elementy niezbędne do pracy klimatyzatora – co pozwala na wczesne wykrycie i wyeliminowanie usterek, mogących potencjalnie doprowadzić do większych uszkodzeń. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz więc pewność, że Twoja klimatyzacja przez długi czas będzie zapewniała przyjemny chłód i cieszyła Cię bezawaryjną pracą.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Białołęka