Serwis klimatyzacji Bemowo

Klimatyzacja, podobnie jak niemal każde inne urządzenie, do poprawnego funkcjonowania wymaga regularnej konserwacji i czyszczenia. Jest to o tyle ważne, że przez klimatyzator przepływa powietrze, którym następnie oddychamy, co ma więc wpływ także na nasze samopoczucie i zdrowie. Zlecając nam przeglądy i serwisowanie swoich urządzeń, mają Państwo gwarancję, że będą one działały bezproblemowo, a przyjemny chłód będzie zawsze na wyciągnięcie ręki.

Serwis klimatyzacji Bemowo – jak często się za to zabierać?

Nawet w okresie gwarancji, a więc najczęściej przez pierwsze dwa lata po zakupie – klimatyzatory muszą być regularnie przeglądane – przynajmniej dwa razy w roku. Jest to wymóg nie tylko wynikający z gromadzących się na filtrach i skraplaczach zanieczyszczeń, ale również warunek niezbędny dla kontynuowania gwarancji. Nie warto przeciągać interwałów pomiędzy przeglądami, ponieważ poza domniemanymi oszczędnościami może to przynieść problemy ze zdrowiem czy zagrzybienie filtrów, a nawet samego pomieszczenia. Czyszczenie i serwisowanie klimatyzatora przed i po sezonie użytkowym to w większości przypadków najlepsze rozwiązanie, choć w obiektach narażonych na intensywne zapachy, jak smażalnie, restauracje, sklepy mięsne czy rybne warto wykonywać je nawet częściej, by uniknąć zakumulowania się przykrych zapachów.

Co obejmuje i jak wygląda serwis klimatyzacji Bemowo?

Jak wygląda serwis klimatyzacji? Głównym zadaniem, o którym technicy nigdy nie mogą zapomnieć, jest dokładne wyczyszczenie filtra, przewodów oraz parownika. Tylko wtedy ma się pewność, że do użytkowników docierać będzie czyste i świeże powietrze. Klimatyzator ponadto poddawany jest dokładnym oględzinom, co pozwala na wychwycenie wszelkich nieprawidłowości w jego pracy oraz stwierdzenie ewentualnego ubytku środka chłodniczego. Wczesne wykrycie i naprawa nieprawidłowości pozwala na uniknięcie większych usterek w przyszłości, dlatego wybierając ekipę serwisową, warto postawić na specjalistów – takich jak my! Po każdej wizycie zyskasz pewność, że Ty i Twoi pracownicy będą oddychali czystym i bezpiecznym powietrzem, którego chłód przyniesie wyczekiwaną ulgę w lecie.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Bemowo